Chyba nie ma w Polsce osoby z dostępem do internetu, która choć raz nie odwiedziła platformy filmweb. Strona posiada zasób prawie 600 tysięcy filmów, 50 tysięcy seriali i ponad 2 milionów ludzi kina, a to czyni tę stronę drugą co do wielkości bazą na świecie. Jaka jest tajemnica takiego sukcesu polskiej platformy?

W grupie siła.

Filmweb umożliwia współtworzenie zasobów swoim własnym użytkownikom. Każdy z aktywnym kontem ma możliwość dodania strony i informacji o nowej produkcji a dane te są tylko sprawdzane lub uzupełniane przez moderatorów. Dzięki temu dane znajdujące się na domenie są wiarygodne i solidne a ich ilość ogromna.

Częste zmiany i udogodnienia.

Strona powstała w 1998 roku i od tego czasu regularnie dba o przejrzystość, wprowadza nowe funkcjonalności czy oprawę graficzną jak np. w 2010 roku. Rok później wraz z rozwojem przemysłu świata gier wprowadzono dodatkową bazę gier wideo. Znajdziemy tam aktorów dubbingujących nasze ulubione postacie, recenzje, oceny i opisy fabuły. Filmweb idzie z duchem czasu i nie da się pozostawić w tyle konkurencji!