Alan Kwieciński to sportowiec znany głównie z telewizyjnego show Warsaw Shore. Zwracał uwagę głównie muskulaturą, postawny, umięśniony brunet, który jest gotowy na wszystko by zdobyć sławę i popularność –  Alan Kwieciński wspaniale wpasował się do programu i zagościł w nim na kilka sezonów. Ostatecznie odszedł by realizować swoją pasję czyli walki MMA. 

Wiek i znak zodiaku

Showman urodził się 26 lipca w 1992 roku zatem ukończył już 29 lat. Jego znakiem zodiaku jest Lew i jego charakter, który pokazał na przełomie lat w mediach doskonale wpasowuje się w ten znak: przedsiębiorczy, pracowity, potrzebuje być w ciągłym ruchu. 

Instagram

Kwieciński prowadzi profil na instagramie gdzie obserwuje go prawie 120 tysięcy osób. Dzieli się tam zdjęciami z imprez, zawodów, wspomnieniami starych czasów i obecnymi znajomościami. Jest też szczery jeśli chodzi o swoje życie. Opowiada zarówno o zwycięstwach jak i porażkach w życiu prywatnym i zawodowym. Niedawno podzielił się smutną wiadomością o rozstaniu z długoletnią partnerką Dagmarą. 

Kariera sportowa i MMA

Alan Kwieciński należał do ekipy Warsaw Shore przez 6 burzliwych sezonów. W pewnym momencie jednak sam doszedł do wniosku, że chce porzucić hulaszczy tryb życia i pragnie osiągnąć coś więcej. „Alanik” nie ukrywał swojej pasji do sztuk walki i odszedł właśnie po to by się w nich realizować. Stoczył wiele walk między innymi w kickboxingu gdzie wygrał np. z Radosławem Żaglewskim, Grzegorzem Białasem czy Piotrem Pająkiem. Ostatnią walkę z Denisem Załęckim 5 lutego 2022 przegrał lecz już szykuje się do kolejnej walki 19 lutego. Występował też w Fame MMA czy galach FEN. Widać, że nie jest to chwilowy sposób na podbicie swojej popularności lecz prawdziwa pasja.