AirPods to niezwykłe słuchawki bezprzewodowe, które zrewolucjonizują sposób słuchania muzyki. Są one nie tylko łatwe w obsłudze, ale również bardzo wygodne. Ich konstrukcja pozwala na słuchanie muzyki nawet podczas uprawiania sportu. AirPods to również świetny wybór dla osób, które często podróżują. Słuchawki te są bardzo lekkie, co sprawia, że można je wszędzie ze sobą zabrać.

AirPods 1

Apple wprowadziło do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki AirPods. Słuchawki charakteryzują się bardzo krótkim czasem ładowania oraz możliwością łączenia się ze wszystkimi urządzeniami Apple z systemem iOS 10 lub nowszym.

Słuchawki AirPods cechują się minimalistycznym wyglądem. Posiadają tylko jedną, dużą diodę LED informującą o statusie ładowania. Dioda ta świeci na niebiesko, gdy słuchawki są ładowane, a na czerwono, gdy ich bateria jest bliska rozładowaniu. AirPods można ładować samodzielnie lub za pomocą złącza Lightning w urządzeniu mobilnym. Słuchawki ładują się do pełna w ciągu dwóch godzin, a ich czas pracy wynosi do pięciu godzin.

AirPods łączą się ze wszystkimi urządzeniami Apple z systemem iOS 10 lub nowszym, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek ustawień. Słuchawki AirPods wyposażone są w czujniki akcelerometry oraz żyroskopy, które pozwalają na monitorowanie ruchów głowy użytkownika. Dzięki temu słuchawki automatycznie wyłączają się, gdy ich użytkownik odłoży je, i aktywują się, gdy ją podniesie. W razie potrzeby użytkownik może również włączyć lub wyłączyć funkcję automatycznego wyłączania się słuchawek AirPods, korzystając z aplikacji „Słuchawki” w systemie iOS. Słuchawki AirPods wyprodukowane zostały z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów. Posiadają one certyfikaty IP67 oraz MIL-STD-810G, co oznacza, że są odporne na pył i wilgoć.

AirPods Pro

Apple zaprezentowało nowe bezprzewodowe słuchawki – AirPods Pro. AirPods Pro to słuchawki, które oferują lepsze brzmienie niż ich poprzednicy. Dodatkowo, ich konstrukcja sprawia, że są wygodniejsze w użyciu. AirPods Pro wyposażone są w specjalny system, który usuwa szumy otoczenia. Słuchawki AirPods Pro dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i białym. Cena ich wynosi 329 dolarów.