Martynę Kupczyk z całą pewnością możemy kojarzyć z bardzo znanego programu „Nasz nowy dom”. Uzyskała także miano najpopularniejszej polskiej projektantki. Pozwoliła sobie nieco odpocząć od pracy i poddać się tańcu. W roku 2018 wystąpiła w programie „Taniec z Gwiazdami”. Co wiemy o tej przesympatycznej kobiecie?

Najważniejsze informacje

Martyna Kupczyk pochodzi z przepięknego miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Niezbyt dużo wiemy o jej życiu prywatnym, ponieważ kobieta niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Lubi oddzielić sobie życie prywatne od życia zawodowego.

Popularność niewątpliwie pani architekt zyskała dzięki programowi „Nasz nowy dom”. Martyna Kupczyk zyskała bardzo dużą popularność widzów. Od samego początku jest w tym programie, projektuje domy i wciela w życie swoje bardzo odważne rozwiązania oraz pomysły. Tym wszystkim podbiła serca milionów widzów. To ona wraz z Katarzyną Dowbor są najbardziej lubianymi osobami z programu. Dzięki tym dwóch kobietom oraz innym członkom ekipy wiele rodzin otrzymało szansę na nowy start w swoim życiu.

Własne biuro projektowe

Martyna Kupczyk również na co dzień zajmuje się zarówno projektowaniem wnętrz, jak i także projektowaniem obrazów. Martyna Kupczyk prowadzi swoje własne biuro projektowe o nazwie „Emka”. Biuro powstało już w 2012 roku. Co kobieta robiła wcześniej? Przebywała w Irlandii przez okres siedmiu lat i również pracowała w zawodzie. Naprawdę wiele się tam nauczyła i nabrała sporego doświadczenia.

Jej popularność w naszym kraju zaowocowała tym, że Martyna otrzymała propozycję występu w programie „Taniec z Gwiazdami”. Kobieta występowała w parze z Żorą Korolyovem. Niestety odpadli w czwartym odcinku programu.