Katarzyna Zawadzka jest uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Za każdym razem gdy pojawia się na ekranie, wzbudza sensację. Jest profesjonalna oraz widać, że robi to co kocha. Co wiemy o tej utalentowanej aktorce?

Świetne role

Katarzyna Zawadzka jest obecnie aktorką bardzo rozchwytywaną. Nas wcale to nie dziwi. Szczególnie gdy spojrzymy na jej doświadczenie oraz produkcje, w których miała przyjemność wystąpić. Wszystko zaczęło się od występu w filmie „Królowa chmur” w roku 2003. Jednak punktem kulminacyjnym w jej karierze była produkcja o tytule „W imieniu diabła”. Zwolennicy komedii romantycznych na pewno kojarzą ją z trzeciej serii „Listy do M”. Występowała także w wielu sztukach teatralnych oraz w kilku serialach. Pamiętajmy ją głównie z „Prawa Agaty”, „Droga Wolności” oraz „Powiedz TAK”.

Ostatnia rola

Wiemy doskonale, że w dzisiejszych czasach covidowych praca aktorów również jest utrudniona. Nagrywa się mało filmów, a kina w dalszym ciągu pozostają zamknięte. Katarzynę Zawadzką mogliśmy jednak oglądać jeszcze za „normalnych czasów” w filmie Patryka Vegi „Bad Boy” w kinach. Film ten przedstawia historię dwóch braci, którzy to rywalizują o tę samą kobietę. Tą kobietą jest właśnie Katarzyna Zawadzka. Emocje w filmie tym były olbrzymie. Musimy przyznać, że Katarzynę Zawadzką znowu poznaliśmy z innej strony. Silna, zdeterminowana oraz odważna kobieta pasuje do niej świetnie. U boku Antka Królikowskiego przepięknie się prezentowała. Zagrali równie dobrze. Widzowie byli pod wrażeniem.