Rozalia Mancewicz to nie jedyna piękność w rodzinie. Ma jeszcze dwie niezmiernie urocze siostry. Jedną z nich jest Laura Mancewicz. Czy Laurze uda się wygryźć ze świata celebrytów? Powiedzmy sobie o Laurze nieco więcej.

Wschodząca gwiazda show-biznesu

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że Laura Mancewicz jest jak najbardziej wschodzącą gwiazdą show-biznesu. Swoją karierę również zaczynała od konkursów piękności. W 2016 roku udało się jej zdobyć tytuł I Wicemiss Podlasia, a do tego reprezentowała nasz kraj podczas konkursu w dalekiej Malezji. Mało kto wie, ale kobieta także walczyła o tytuł Miss Polonia w 2016 roku. Gwiazda pochodząca z Białegostoku jest również bardzo aktywna w sieci.

Warto zerknąć do niej na Instagrama. W medium społecznościowym śledzi ją już prawie pięćdziesiąt tysięcy osób. W samym Białymstoku, jak i także w jego okolicach jest niezmiernie znana z tytułu prowadzącej tak działalności. Mowa tutaj o Majątku Howieny. Jest to niezmiernie ekskluzywny dom weselny.

Imprezowa dziewczyna

Laura Mancewicz jest bardzo imprezową kobietą. Mogliśmy oglądać jej poczynania imprezowe razem z Pauliną Krupińską czy też Sebastianem Fabijańskim. Gwieździe udało się także prowadzić letnią imprezę „Disco pod gwiazdami”. Prowadziła ją oczywiście w samym Białymstoku. Z kim prowadziła imprezę? Współprowadzącymi była Joanna Liszowska oraz niezastąpiony Misiek Koterski. Musimy przyznać, że kariera kobiety znacznie się rozwija. Na pewno będziemy obserwować jej kolejne poczynania i sprawdzimy czy wyprzedzi swoją siostrę pod względem popularności.