Ewa Kępys była uczestniczką drugiej edycji reaktywowanego programu „Big Brother”. Powiedzmy sobie o tej przepięknej kobiecie czegoś więcej.

Zawrotna kariera fotomodelki

Ewa Kępys na co dzień mieszka w Warszawie. Urodziła się jednak w Krakowie, gdzie ukończyła Szkołę Kreatywnej Fotografii. Poza fotografią zajmuje się także modelingiem oraz aktorstwem. Mało kto wie, ale także jest jednym z założycieli agencji Como Model Management.

Od 2012 roku bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, które się ukazały w kilku bardzo znanych tytułach zagranicznych. Mowa tutaj o takich magazynach jak „Elegant”, „NeverLazy” czy też „Dark Beauty”.

Kobieta występuje również w teledyskach. W roku 2015 mogliśmy zobaczyć ją w teledysku do piosenki Maryli Rodowicz i Donatana pod tytułem „Pełnia”.

Już nie singielka

Gdy wchodziła do programu była prawie rok singielką. Zawsze była świadoma swojej urody i z olbrzymią łatwością potrafiła na sobie skupić uwagę płci męskiej. Można kobietę tą określić jako piękność z bardzo ciętym językiem. Zawsze mówi wszystko to, co myśli. Z drugiej strony jednak jest empatyczna oraz bardzo wrażliwa. Z dobroci swojego serca zaadoptowała Elizabeth pochodzącą z Kenii.

W programie poznała Kamila, który wygrał ten show. Co ciekawe między nimi wybuchła wielka miłość. Uczucie było widać na każdym kroku. Para zdecydowała się scementować swój związek i wzięli ślub w przepięknej czeskiej Pradze. Zdjęcia z uroczystości były przepiękne, a sama para wyglądała wręcz cudownie. Musimy przyznać, że wyglądają ze sobą przepięknie.