Ana Andrzejewska była jedną z dziesięciu finalistów dwunastej edycji programu nadawanego na stacji TVN pod tytułem „Mam Talent”. Sprawdźmy co wiemy o tej młodej wokalistce?

Najważniejsze informacje

Ana Andrzejewska mieszka w Częstochowie oraz jest wykształconym muzykiem. Ukończyła w Katowicach Akademię Jazzu. Jest bardzo wielką fanką Billie Holiday. Poświęciła jej nawet swoją pracę licencjacką. Odkąd tylko pamięta kochała śpiewać, jak i także występować na scenie. Jednak wielokrotnie wspomina, że była zakompleksionym oraz nieśmiałym dzieckiem. To tylko i wyłącznie dzięki swoim śpiewaniu mogła się poczuć w sposób wyjątkowy.

Jej mama widząc wszystko to, co jej dają występy na scenie, to pomimo bardzo ciężkiej sytuacji w domu, stwarzała takie okazje, aby Ana mogła się uczyć śpiewu.

Kariera muzyczna

Ana Andrzejewska w programie „Mam Talent” zaśpiewała między innymi swój własny utwór. Ma on tytuł „Angel”. Do piosenki nawet powstał teledysk, który możemy obejrzeć na kanale tej wokalistki. Jednak jeszcze zanim pojawiła się w „Mam Talent” wystąpiła w takich programach jak „Must Be the Music” oraz „Voice od Poland”. W pierwszym z nich zaśpiewała piosenkę pod tytułem „A Case Of You” i udało jej się przejść dalej. Jednak nie dostała się do finału.

Z kolei w programie „Voice of Poland” kobiecie udało się dojść do samego finału. To w nim zajęła trzecie miejsce. Andrzejewska pokazuje na bieżąco w sieci swoje własne utwory. Chyba największą popularnością cieszy się piosenka „Stuck in Love”.