Aleksandra Domańska jest polską aktorką, która jest dobrze znana wszystkim miłośnikom komedii romantycznych. Zagrała chociażby główną rolę w filmie pod tytułem „Podatek od miłości”. Jednak oczywiście to nie jest jej jedyna rola.

Jej kariera nabiera tempa

Aleksandra Domańska tak naprawdę ma za sobą już kilka ról na dużym ekranie. Poza „Podatkiem od miłości” wystąpiła także w „Ambasadzie”, „Po prostu przyjaźń” czy też w „Drogówce”. Grała także w serialu o tytule „O mnie się nie martw”.

Aleksandra Domańska jest znana także z brania udziału w licznych aukcjach charytatywnych. Jedną z nich był występ w świątecznym wydaniu teleturnieju „Milionerzy”. Wygraną nagrodę przekazała charytatywnej fundacji TVN o nazwie „Nie jesteś sam”. Młodą kobietę podglądać także mogliśmy w programie „Ameryka Express”. W show wystąpiła ze swoim bratem. W programie tym gwiazdy walczyły o przetrwanie w krajach Ameryki Południowej. Zdjęcia były realizowane w Ekwadorze oraz w Peru.

Początki nie były takie udane

Aleksandra Domańska urzekła publiczność dystansem, naturalnością oraz poczuciem humoru. Jej początki w tak zwanym show-biznesie wcale nie były takie różowe. Domańska się zmagała z hejtem. W związku z tym utraciła wiarę w siebie. Miała spore kompleksy, a nawet cierpiała na depresję. Dzisiaj jest to już na szczęście kompletna przeszłość. Aleksandra w pełni zaakceptowała siebie dokładnie taką, jaką jest oraz dzięki swojemu Instagramowi. Publikuje tam zabawne filmiki oraz zdjęcia. Stała się ona ulubienicą internautów. Uwielbiamy ją.