Niekwestionowany ideał mężczyzny, świetnie czujący się przed kamerami i podbijający każde kobiece serce dziś stanie się wam jeszcze bliższy. Kim jest i z czego zasłyną ten model o niezwykłej urodzie? Jaki wpływ na kształtowanie się polskich czerwonych dywanów miał Piotr Czaykowski? 

Znany ze swojego popularnego zawodu i współpracy z największymi modowymi markami, takimi jak Dolce & Gabbana czy Giorgio Armani znalazł swoje specjalne miejsce przed obiektywami polskich fotografów. Jego odwaga, odpowiedni wzrost i pełna świadomość połączona z akceptacją swojego ciała sprawia, że aparat nie wywołuje u niego presji, a wręcz przeciwnie- pozytywnie nakręca go do dalszego działania i samorozwoju. 

W polskiej telewizji mogliśmy zauważyć jego poczynania w popularnym programie rozrywkowym Azja Express, emitowanym na antenie telewizji TVN. Podczas oglądania jego zmagań, dało się odczuć bliską przyjaźń z jego drużynowym partnerem- Michałem Pirógiem. Mężczyźni zajęli wysokie miejsce w programie i zdawali się tworzyć duet idealny. Piotr Czaykowski nie lubi chwalić się swoim życiem prywatnym na forum medialnym. Wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące jego osoby zachowuje dla siebie. Nie ujawnia swojego związku, ani przyjaźni. Dba o swój rozwój osobisty i pnie się po kolejnych szczeblach kariery niemalże bez najmniejszego trudu. Obiektyw aparatu kocha go prawie tak samo, jak ludzie, którymi Piotr otacza się na co dzień. Z jego wyrazu twarzy można śmiało odczytać, że ta barwna postać jest naprawdę dobrym człowiekiem, odnoszącym same sukcesy.