Ta młoda mieszkanka Bełchatowa zdaje się być wszechobecna w całej Polsce. Jej zaangażowanie w sport, obiektywność, szczerość, a także zapał, są podziwiane przez stale rosnące grono fanów. Jolanta Zasępa występująca pod pseudonimem Poli Zas, posiada na swoim Twitterowym koncie już niemal 20 tysięcy fanów. Dzięki swojej wytrwałości ta młoda dziennikarka sportowa pokazuje, że na świecie nie istnieją żadne ograniczenia, a kobiety zajmują specjalne miejsce w sportowym świecie. 

Zanim rozpoczęła karierę dziennikarską, była studentką politologii. Po studiach związała się z takimi kanałami jak Polsat Sport, Eleven Sports, oraz Sport.pl. Wspólnie z innymi zaangażowanymi dziennikarzami przyczyniła się do powstaniu magazynu Ole Magazyn. Obecnie jej rozwój zawodowy jest silnie związany z ETOTO TV. Spotkać ją możemy w takich produkcjach jak „Futbolowy Head to Head” czy „Piłkarski Quiz Pod Napięciem”, w których przekazuje dobrą energię i motywację do zdobywania kolejnych szczytów wszystkim swoim widzom. 

Oprócz zawodowego zaangażowania Jolanta Zasępa jest aktywną fanką hiszpańskiej piłki nożnej. Dzięki swojemu uporowi zamieszkiwała już w Amsterdamie, Bukareszcie, Wenecji i Madrycie. Z każdego miejsca, jakie odwiedziła, przywiozła ze sobą masę dobrej energii i ogrom doświadczenia, który chętnie wykorzystuje w pracy. Przed młodą komentatorką sportową maluje się niezwykła przyszłość pełna emocji i radości. Jej samorozwój staje się lekiem na całe zło dla wszystkich osób, które znajdują się w jej najbliższym otoczeniu.